RSS

t-ara qri /gif/

08 3 сар

Image

Profile
Real Name: Lee Jihyun (이지현)
Stage Name: Lee Kyuri (이큐리)
Nicknames: Qri, Cury, Cutie-pretty, Qrincess
Birthdate: December 12, 1986
School: MyungJi University – studying theatrics
Position in T-ara: Vocalist

ImageImageImage

TV Shows

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Сурталчилгаа
 
1 Сэтгэгдэл

Posted by дээр 3 сар 8, 2012 in Korean stars, T-ara

 

Шошго: ,

One response to “t-ara qri /gif/

  1. saikodaily

    3 сар 8, 2012 at 2:04 pm

     

Хариу Үлдээх

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Та WordPress.com гэсэн бүртгэлээрээ сэтгэгдэл бичиж байна. Гарах /  Өөрчлөх )

Google photo

Та Google гэсэн бүртгэлээрээ сэтгэгдэл бичиж байна. Гарах /  Өөрчлөх )

Twitter picture

Та Twitter гэсэн бүртгэлээрээ сэтгэгдэл бичиж байна. Гарах /  Өөрчлөх )

Facebook photo

Та Facebook гэсэн бүртгэлээрээ сэтгэгдэл бичиж байна. Гарах /  Өөрчлөх )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: